View Single Post
  #1887 (permalink)  
Vechi 17 ian 2011, 21:50:04
crystynyk's Avatar
crystynyk crystynyk este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 01 ian 2011
Locaţie: focsani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: rina`s 90
Date: 176cm, 85.5kg
Mesaje: 554
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

buna seara dragele mele, mamica da mult mai scrieti nu mai are timp omul sa respire, garantez ca weekend-urile sunt cele mai indicate pt recuperare. va pup si va tin pumnii asa cum o faceti si voi pt mine
aici nu e asa de simplu ca acasa, sunt atat de multe si mari tentatiile de nu stiu unde sa ma ascund ca sa nu stric cursul dietei, dar oricum si astazi sunt fericita ca am scapat
am mancat banane, kiwi, clementine,mere, para si credeti-ma dar la pranz mi se muiau piciorele asa ca m-am pus frumos si mi-am facut niste ciuperci in tigaie termo cu putina sare, am scapat de lesinul de la stomac dar mai tarziu mi sa facut o greata de cred ca 1 luna nici nu vreau sa vad ciupercile, deci, dupa cum bine a-ti inteles azi amk fost la fructe, maine sunt la proteine si abia astept sa mananc putina carnita.
bun venit fetelor noi, curaj si vointa in continuare pt ca daca respecti regulile Rina este absolut imposibil sa nu slabesti.
aveti promisiunea din partea mea ca in weekend recuperez cuvant cu cuvant pt ca nu voi fi cronometrata la net, e nelmitat
acum va pup si va doresc o seara buna, pe maine dimineata sau maine seara, vedem care si cum facem
mult succes din partea mea tuturor.
crystynyk, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2310 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]