View Single Post
  #1888 (permalink)  
Vechi 27 aug 2013, 17:55:05
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de CCristina D Vezi mesajul
Pffff....te inteleg acum si eu....stiu cum e dupa o zi fuulll la munca
Eu ieri am fost terminata, nu mai stiam de mine.....cu toate astea am si gatit, am aspirat si am si calcat rufe...era foarte necesar sa le fac

De diete...ce sa zic....mi-e ciuda ca nu mai pot tine rina.....serviciul asta ma "omoara", cum nu pot lua pauza la pranz, ci doar dimineata...trebuie sa mananc atunci ceva mai consistent...dar oricum nu mananc mult...dar na..ma obisnuisem cu modul ala de a manca si mi-era foarte ok...
Asa cam in fiecare zi mananc ceva proteine sa-mi tina de foame pana pe la 16.30-17, cand ajunga casa
Daca nu mai slabesc asa, ce ma fac???
sport ce sa zic...de cateva zile nu am mai facut....ajung atat de obosita de nu am putere de sport....o sa incerc sa fac in zilele in care nu-s chiar atat de epuizata...
Of iubita mea, chiar ma gandeam la tine...ma timteam vinovata ca n-am mai trecut pe la tine sa te salut, apoi am realizat ca nici tu nu prea mai ai timp de scris...se slabeste si cu dieta personalizata daca ai grija ce si cat bagi in gura...ai vreo zi libera? poti face un compromis sa faci o data, de 2 ori sport pe sapt...eu am ceva timp de cand n-am mai facut deloc...am dormit o ora si ceva sa-mi revin, ca altfel umblam ca o curca beata pe aici fara niciun spor...te pup si te imbratisez, fug la "treburi"
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]