View Single Post
  #189 (permalink)  
Vechi 14 apr 2010, 13:29:43
claire35's Avatar
claire35 claire35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica in medie 1200-1300 kcal/zi
Date: 159cm, 87.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Claire35-Un nou mod de viata!!!

Aaaa..mersi de invitatie..dar ai vazut tu atacant supraponderal..??...poate antrenor..stau pe tusa si va coordonez..mai asteapta sa ajung macar la prefix 7..
Hai ca sunt curioasa daca se mai tine Crisella de treaba acasa..ii era bine cu tine..dar ar trebui sa se apuce si sor-sa..si le e mult mai usor sa tina impreuna..chiar s-ar sustine una pe alta..cum ati facut voi ...
Adu-le si pe fete..in afara de faptul ca e mai funny cand ai si prieteni pe-aici..au multe de invatat..si ca informatii si ca experientele atator fete...pana la urma toate ne intalnim cu aceleasi situatii..aceleasi pofta..aceleasi piedici in drumul nostru..mie una mi se pare mult mai simplu sa fac ceva atunci cand am si alte exemple..si daca aici nu e locul unde ne putem incuraja si sustine..atunci unde?..
__________________
Un nou mod de viata!!!
claire35, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1758 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1241 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]