View Single Post
  #1893 (permalink)  
Vechi 28 feb 2012, 09:28:12
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

si eu doar ce am aparut pe aici
abia mi-am terminat sportul ...
bine ca nu a fost nimic mai rau si sper sa nu se mai intample,multa sanatate.
Ai aparut cand am disparut eu.. E mai bine, multumim de grija!

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Girls,

Am niste macrou afumat.. vroiam sa il fac cu ceapa si... mai ce? aveti idei?.. Faza naspa e ca cam gretos si chiar daca pun lamaie...
Cum ti-a zis si magda, mie imi place salata cu ce gasesc rin frigider, cu naut sau fasole este foarte buna.

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul



mda, eu nu mi-am actualizat ticker-ul de aproape un an, de cand lucram la birou si stateam toata ziua.

m-am gandit si eu la asta, insa cum nu prea am de lucru decat o zi doua pe saptamana, imi ramane doar statul in picioare multe ore, asa ca nu e ca sunt prea activa

si dorm prea mult, adica ziua mea e redusa la vreo 12 ore, ca restul le dorm
de aia nu l-am mai actualizat

cand reusesc sa dorm ca un om normal 8 ore si incep sa ma chiar misc, am sa il schimb.
dar oricum, de regula mananc mai mult de 1500 de calorii, ca is tare rea de foame, deci sigur nu sunt sub nutrita.


ma duc sa ma bag in pat la caldurica, ca aici viscoleste tare si e mare umezeala.

PS. cum sunt ciorapii aia de compresie si cam in ce gen de magazin ar trebui sa-i caut?

ce ma nelamureste pe mine e ca 3 luni de zile, cu aceeasi incaltaminte, nu am avut nici o problema, si tot aici lucram, tot in picioare stateam, ba inca parca aveam si mai mult de lucru.
problema asta mi-a picat asa, din senin
Pai incaltamintea se mai uzeaza in timpsi poate de aceea iti face probleme acum.. zic si eu.

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Crede-ma ca am avut un crap mare,mai mare decat un novac"bine crescut",ca numai din astia avea la Carrefour,si speram sa nu aiba oase,dar din pacate am pigulit o gramada de oase,mai ales de la coadaInsa a fost gustooooos

Da,sunt de acord ca somonul este cel mai bun peste(cel putin pentru mine),dar si cel mai greu accesibil.Nu stiu ce pret are la tine,dar la noi te omoara!!!

Oasele de la coada nu ai cum sa le indepartezi prin filetat asa e. Oricum pe vremuri se faceau fileuri din pesti cu putine oase, acum fileteaza orice
Eu am luat un novac de 7 kg odata, pacat ca are capul mare si arunci mult iar somonul nu prea imi place.

Ce pofta am de peste acum!
Răspuns cu citat