Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 04 mar 2013, 20:59:36
redeeadoo's Avatar
redeeadoo redeeadoo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Aaaaaaa Andreea ai facut si tu Chalean Extreme?? Si cat ai dat jos? Adica la cm? Ai facut tot programul?
Ce mai face bebeeeeeee??

De asta ma bucur si eu ca nu tre sa bag mult cardio, desi am mai facut si cardio pe langa Chalean, HIIT-uri de obicei, cam 20 de min..
Ziceai ca ai 2 luni de CHLX?
Ciao Claudel(alias Sportacus).. da am facut si eu Chalean Extreme de care m-am indragostit, imi place tare mult tipa, eu care eram asa de anti flotari ea m-a motivat sa le fac, uite ca la centimetri nu stiu cat cam dat, dar lucrasem destul de bine,bratele, talia, si funduletul , la picioare e mai greu la mine am de muncit mai mult, dar cred ca acum un an jumate..am dat vreo 5 kg jos cu ajutorul programului, insa ce mi-a placut mai mult e ca pierdusem din celulita si aveam un super tonus

bebelusul meu face bine, e nazdravan si sportiv, se tot invarte prin burtica cat mai are si el loc, mai avem 1luna jumate si facem cunostinta
te pupam, (si sa nu renunti la exercitii, dupa cum ti-am mai zis trebuie sa ma motivezi dupa ce vine bebe sa revin in forta alaturi de voi )
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui redeeadoo:
Kclaudyia (05 mar 2013)