Subiect: Laura_C
View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 09 nov 2015, 10:38:55
Rusu Laura's Avatar
Rusu Laura Rusu Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 aug 2009
Locaţie: BM, Romania
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 62kg
Mesaje: 3.262
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 415 ori in 357 mesaje
Implicit Re: Laura_C

Citat:
Anterior postat de Aness Vezi mesajul
Comica situatia cu barbatul plecat din oras si ovulatie strong

Noi incercam de vreo 4 luni.Acum ceva ani am fost suspecta de chist endometriozic ,dar din fericire am scapat de el doar cu tratament,insa mi s-a spus ca o sa raman mai greu gravida.Cu toate astea la inceputul anului astuia am zis ca vrem si noi un bebe si am ramas insarcinata din prima luna,dar a fost sarcina extrauterina in urma careia am ramas fara trompa stanga Doctorul mi-a spus ca nu e nici o problema si ca pot face copii,asa ca ne-am apucat din nou de treaba de vreo 4 luni Sper sa apara la un moment dat,noi ne dorim foarte mult,dar incercam sa nu ne stresam prea tare cu vrutul copil,ca atunci cand vrei si te stresezi nu vine
O zi frumoasa sa ai
Iti tin pumnii sa ramai cat de repede! eu cred ca bebe vine atunci cand si corpul tau e pregatit pentru asta, deci nu te stresa prea tare!
__________________
Un sir neintrerupt de mici acte de vointa dau un REZULTAT MARE!!!
Jurnal Laura
Rusu Laura, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2083 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1566 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1050 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rusu Laura:
Aness (10 nov 2015)