Subiect: Jurnal Lorey
View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 26 mai 2010, 11:44:19
Lorey's Avatar
Lorey Lorey este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mai 2010
Locaţie: ..., Romania
Dieta: ...
Date:
Mesaje: 54
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Lorey

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata Lorey ! Iti doresc o zi plina de reusite !
Buna, Fulguta! Si multumesc de vizita si incurajari Chiar am nevoie de ceva incurajari. Ieri mi-am terminat sportul cu greu din cauza faptului ca am ajuns acasa, de la serv., pe la 20:30. Am fost rupta dar nu m-am lasat pana nu am terminat tot ce mi-am propus
De dimineata insa, alta dandana... E prima zi din acea perioada nefasta a lunii si mi-e ciuda de mor pentru ca imi da tot programul de sport peste cap pentru 2-3 zile Dar asta este... De fiecare data imi aleg sa tin dieta chiar in perioada asta Parca e un facut Si ma simt si ca naiba Noroc ca ma cantaresc o data pe luna ca altfel sigur as fi suferit o mare dezamagire la prima cantarire
Sper sa am astazi timp sa imi trec si meniurile in jurnal... Daca tot nu pot sa fac sport
Te pup dulce si iti doresc o zi superba, asa ca tine !
Astazi ai zi de fructe, nu?! Si maine urmeaza cantarirea?! Multa bafta iti doresc si la cat mai multe kg in minus!
Lorey, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. Lorey, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].