View Single Post
  #190 (permalink)  
Vechi 18 iun 2010, 22:12:30
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Dieta Nicoleta Luciu

Citat:
Anterior postat de natalisha Vezi mesajul
Salut Licurici Colorat vroiam sa fac doar o mica mentiune la ce ai scris tu, e corect sa papi cu mare grija la calorii si la mancare sanatoasa atat ce pot sa spun in apararea dietei este ca eu am folosito si am slabit si vreau sa mai slabesc inca pe atat, problema este nu in efectul yoyo garantat problema este in gura sparta si in mancare ce nu are ce cauta pe masa ta.... zic asta din propria experienta , dupa dieta mancand normal echilibrat mam mentinut peste 1 luna in aceleasi kg dar acum din multa munca si putina lipsa sa gatesc ceva am luat in plus 1-2 kg si sigur pot sa confirm ca e doar gura sparta si mancarea gresita face asta nimic altceva......dieta isi face efectul pe care il doresti si anume sa slabesti problema noastra insa dupa ramane sa ne mentinem asta ar trebui sa intelegem toate femeile..multumesc

sincer aveti dreptate
eu am tinut dieta+un pic de papica pe langa si eu m-am mentinut dar cu mare grija
mi-a fost mereu teama sa nu ma ingras,desi dupa un timp de la mentinere am dat-o rau in bara si am mancat multe dulciuri nu m-am ingrasat,dar am avut noroc atata tot
in rest eu incerc sa le conving pe fete ca e mai oki papica sanatoasa decat dieta asta
fiecare are dreptu sa faca ce vrea
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat