View Single Post
  #190 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 17:48:47
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: "Slabute" din judetul Cluj

Citat:
Anterior postat de Jen Vezi mesajul
Ei si ce-ar fi fost daca eram una intr-un capat si una in altul, faceam jogging pana la jumatatea distantei
Eu stiu in camin, dar e de liceu, au regim special pentru studenti, dar nu e prea dragut.
Vezi ce gasesti si daca nu si nu ... putem merge si acolo. Desi nu prea ti-as recomanda.
Se mai intample chestii pe la caminele din Hasdeu. Cele de la UBB, ca unii sa isi vanda locul, chestie total ilegala .. insa se practica, nu ti se intampla nimic evident. Eu am o prietena care mereu a avut loc si l-a vandut. Nu stiu care e situatia anul asta. Trebuie sa orbesc cu ea sa o intreb.
O sa poti sa muncesti, facultatea e lejera, iti permite un program lejer.

buna ideea cu jogging-ul)
poi in ce sens nu e dragutz?,oricum nu ma astept la mare lucru,imi trebuie o camera sa aibe un pat si un dulap,nu sunt foarte prietentioasa(desi acasa,am camera de 5 stele)),sunt constineta ca nimeni nu'mi va da o camera in chirie ca cea de acasa,da mi'am asumat chestia asta
cate sunteti intr'o camera>?
da am auzit ca se practica asa ceva,insa eu nefiind de acolo nu ma pot baza pe chestii deastea,mai ales ca nu pot face asa des drumu asta,oricum astept sa vad ce imi spun cei de la facultate
cred ca esti prima care imi spune ca facultatea e lejera,toata lumea imi spune ca e super greu,mai ales ca eu in liceu am precut ca voda prin lobota(adik notele se luau foarte usor,fara stres,fara invatat prea mult) pe cand la examene ma gandesc ca nu e floare la ureche,sper sa ma descurc
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat