View Single Post
  #19081 (permalink)  
Vechi 26 iun 2014, 10:25:16
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Neata fetelor

Am niste fluctuatii, duminica eram sub 54, luni 54 ,marti si miercuri 55.3,azi 54.6.
Nu prea imi convine greutatea de azi, mai ales ca e dupa zi fructe, m-asteptam la mai putin, dar la cate cirese am bagat in mine ,al meu se mira cum de pot manca atatea cirese
Si abia am reusit sa pedalez 10 km.
Da Emi ,ziua de cantarit sa fie luni

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Aliof,oare cum de le-a dat dreptate..or fi dat spaga,ca nu-mi explic,daca toata treaba a fost corecta nu puteau sa castige..Baiatul ce mai face?Ai dreptate,cat as lipsi tot ma intorc.Ma ia dorul.Deaia nu o inteleg pe Fulga sau Roxi..mai lipseste lumea da nici chiar asaEu tot le iubesc.
Serpi cred ca s-o fi operat si nu are acces la net multa multa sanatate!
Mariana 2 vad ca ne citeste da nu a scris,o pup si pe ea
..
Baiatul e bine,azi ii luam un nou telefon mobil ,sa fie si el in ton cu lumea Mai are un an si termina scoala, ma bucur ca-i place ceea ce facel-au indragit asistentele, merge la spital si in afara zilelor de practica.
Da Emy , mi-e dor si mie de zilele trecute cu Crina, Fulga Roxi.....Mi-a scris Crina, asa m-am bucurat, e bine ca din cand in cand mai imi da un semn de viata,pacat ca nu intra mai des.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Alynuta:
angela av (26 iun 2014), claudia22 (26 iun 2014), VentoFreddo (26 iun 2014)