View Single Post
  #191 (permalink)  
Vechi 29 sep 2012, 13:38:55
cris85's Avatar
cris85 cris85 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2012
Locaţie: Budapesta/Cluj-Napoca, Ungaria
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 173cm, 63.2kg
Mesaje: 222
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal Crisssy - ambitie, disciplina si muuulta rabdare

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Scumpa ma bucur ca esti bine... hai ca numai maine mai ai.
Ce frumos... da, uite, inca un exemplu... in aprilie ai avut 79... ai ajuns la 63... -16kg in 6 luni... eu? februarie: 75... azi, 70... -5kg in 7 luni... deci te rog, ia aminte...
Uff lasand gluma la o parte... cele mai din inima felicitari pentru taria de care ai dat dovada si ca te-ai tinut cu seriozitate de treaba...
Te puuup
Ciao ardeleanca mea frumoasa ,

Sunt in concediuuuuuuuu Si de 2 zile bantui frumusetile Clujului, bucurandu-ma printre altele si de terasele din piata muzeului Doamne ca nu imi vine sa cred ca in sfarsit am timp. Multumesc baby de felicitari, dar sa stii ca din pacate in ultimele 2 luni am slabit fara sa vreau, numa drumurile de 14 ore in fiecare weekend + serviciu 10-11 ore pe zi in ultima luna au condus la asta. Cum nu am mai fost la sala a inceput din nou sa ma doara spatele de la atata stat la calculator, dar efectiv nu mai aveam timp nici sa dorm Oricum pe langa ambitie sportul a fost regula de baza, acum mananc orice si la orice ora si nu ma ingras niciun gram si mi se pare ca am exact acelasi metabolism ca in liceu si primii ani de faculta. Cu munca si rabdare in 4-5 luni ti-l schimbi si tu, iti garantez No pove, in rest ce mai nou pe la tine? Fug imediat si te lecturez retro

Te pupacesc si iti doresc un weekend frumos
__________________
Jurnal Crisssy
cris85, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]