View Single Post
  #1912 (permalink)  
Vechi 18 mar 2012, 23:23:47
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Buna,fetele,,azi am fost f ocupata,asa mi-e dor de voi..da urmeaza iar o perioada busy,profitam ca s-a incalzit si incepem turnatul aleilor,trotuarului,pe urma trebuie sa pun policarbonatul la gard,pe urma sa imprejmuiesc noul loc pe care l-am cumparat..ar fi fost bine sa faca al meu singur,normal,ca-s cam treburi de barbat,dar eu trebuie sa fiu peste tot cu el ca sa-i traduc,ca nu reuseste sa invete boaba romaneste
Maine dimineatza vad eu daca functioneaza dieta asta cu mine,fac 8 zile de cand o tin bine,tinet-mi pumnii la cantar,desi e ultima zi de rusi,sper sa vad macar un 69.99
Am citit doar mesajul de pe pagina asta,Angi,felicitari pt victoria sotului!
Of,nu am timp nici sa scriu meniul..azi a fost zi de fructe si legume,am inceput ziua cu o cafea cu miere si ghimbir,pe urma 2 banane,mai tarziu un gref si o banana,seara pomelo si un pumn de alune crude,am baut apa.Nici nu am fost acasa sa simt foamea
va pup,fetele,sa aveti o saptamana frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]