View Single Post
  #1919 (permalink)  
Vechi 30 mar 2011, 14:44:33
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Maine se anunta 17 grade si soare.

Pfff, nu vb de lucruri sfinte. Eu anul trecut am fost doar o sapt, desi bunicul meu sta in Constanta. Erau veri in care mergeam cate 2,5 luni, plecam dupa ce se dadea vacanta si ma intorceam in spetembrie, cu 2 sapt inainte sa inceapa scoala. O sa recuperezi tu anul acesta. Si o sa fii o slabuta superba pe malul marii.
Super,atunci e aproape sigur jogging`ul meu de maine

Mama ce tareSi eu as sta toata vara la mareAdor marea,ma linisteste si mi se pare foarte romanticaAsa este,abea astept sa recuperezMs msSper sa fiu si am asa niste emotii,ca e prima oara cand o sa fiu slabutza la mare si n`o sa`mi mai fie rusine sa stau in costum de baieAnii trecuti nu ma ridicam de pe sezlong dekt sa ma duc in apa si atunci mergeam cu capul in pamant de rusine

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
vai vai fetelor...vb de lucruri sfinte
mare...inghetata..profiterol..bn ca mam hotarat anu asta sa fac inghetat in casa...ca sa nu ma mai ingras iarna...ca eu sunt slaba iarna..si grasa vara
azi cand eram in tren se vedea asa frumos mareacred ca ma duc intro plimbare-alergare pana acolo..sa ma relaxez un pic
maine sau anuntat la roma...25 de grradeam cu mama ca duminca ma duc la plaja daca o tine asa
unde vii in italia roxy?
Eu din contra,iarna ma ingras ca vine moshu,face mama mancare specifica sarbatorilor,etcVara daca am fructele mele rar mananc dulciuriAnul trecut nici makr n`am poftit la inghetataDar anul asta o sa`mi permit sa mai pap si eu cate una Plus ca vara stau mai mult plekta de acasa si am tot timpul o activitate deci nu am timp sa ma gandesc la dulciuri

In VenetiaTu unde esti?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]