View Single Post
  #1919 (permalink)  
Vechi 19 mar 2012, 09:18:56
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna dimineata...toata lumea e gata pt o saptamina de vis???Pt ca eu daaaa...Va urez sa aveti cele mai grozave zile momente saptamina asta
Buna iubita ,eu sunt gata si am inceput cu un start foarte frumos ,sotul mi-a adus vineri o cutie de pralineeu cred ca trebuie sa-l duc la medic caci el nu stie nici acum ca eu sunt la dieta si vreau sa arat super,e gelos ,m-am imbracat sambata in fusta scurta si cu botinele cadou de la el ,nu zici ca am fost foarte apreciata iar el fierbea,sa ne intoarcem la praline,nu m-am atins de ele doar le-am desfacut si i-am servit pe ei,iar sotul mi-a spus dar chiar tu nu gusti nici macar jumatate,nu ,nu ,nu.Vreau pana de Paste sa ajung la 53 si dupa paste sa mai dau inca 3 kilo ,sport am inceput in forta
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]