View Single Post
  #1925 (permalink)  
Vechi 30 mar 2011, 15:25:12
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
bunici astia
eu sunt in roma roxy...bn nu chiar in centrul romeilanga roma
vai vai pe mine ma termina inghetata))mai ales asta de aici::X:Xdar am sa imi propun anu asta ..numai cate 1 pe saptamana macar)))
si sport mult)
AhaE,probabil acolo o fi mai bunaO sa imi iau si eu vara asta sa vad

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
aiurea ca mananca asa raubineinteles ca nu o poti pune sa gateasca pt tine
eu am invatat multe chestii de la italieni...si in primu rand ca nu mananca asa gras ca noi...fructe legume multeeee...mai multe chestii am luat de la ei sanatoase...si cheful de sport
intradevar cand te duci in alta parte mai faci comparatiiaici la roma e cam aiurea apa...nu e asa curata...plus ca nisipul e negru (aici in partea mea)si ai mereu impresia ca e murdara apa
dar am fost in sicilia...vreau sa zic ca nici in cada nu e asa curata apa cum era acolosi valuri foarte mici...rareori prindeam valuri mari...parca era lac nu marema impresionat mult marea lor...plus ca in spate era etna...si se vedea cum iese fum de la vulcan
Eh,ei mananca foarte mult si nu tocmai sanatos,iubitu a fost anul trecut la ei si in 2 luni a venit cu 7 kg in plus desi el pune foaaaarte greu pe el. Si nu pot sa le cer sa gateasca pt mn separat mai ales ca ma duc aproape pe banii lor,ca ei imi cumpara bilet

Ei nu stiu unde se duc,au spus ca e o insulitza mica dar foarte frumoasa si apa e foarte curata.Mi`a aratat iubitu o poza odata dar nu mai retin numele
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]