Subiect: Jurnal Cristiniq
View Single Post
  #193 (permalink)  
Vechi 10 aug 2010, 22:18:24
andreeaalina's Avatar
andreeaalina andreeaalina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: undeva departe..., Romania
Date: 166cm, 63kg
Mesaje: 387
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cristiniq

Citat:
Anterior postat de cristiniq Vezi mesajul
Da, asa este, eu am consumat si lactate normale:iaurt de 2,8, lapte de 1,5 nu am avut probleme, am slabit!
Sport faci, ceva? Dar impachetari?
Buna Cristiniq. Ce faci? Cum e cu vergeturile? Vinde-mi si mie secretul, ca-s disperata!
Am mancat cam mult, nu? NU vreau dulciuri, am 5 zile fara dulciuri, vreau sa rezist pana pe 27.08 ( ziua mea ).

Atunci consum iaurt dimineata si seara, iar din cand in cand dimineata branza + ou fiert sau o rosie cu branza, citisem undeva ca branza + rosia nu se combina, de ce? Ai idee?

Prea multe proteine? Pai in proportie de 80 % mananc piept de pui fiert + brocoli, conopida, spanac, mazare mai nou ca nu mancam inainte, o salata + piept de pui.
Vreau sa zic ca mananc foarte mult de cand calculez caloriile, inainte nu ajungeam la 1000, dar nu stiam, mi-am dat seama acum de cand calculez.
Din mesajul tau sa inteleg ca ar trebui sa mananc mai putin piept de pui, nu?


Sport nu fac din pacate! Impachetari mai fac din cand in cand, am o crema anticelulitica, vergeturi si una cu vitamina E, ma dau cu toate si folie. Am vazut un pantalon de neopren, ce zici, e bun ?

Nu stiu ce sa mai fac, vergeturile astea ma supara rau de tot. Am intre gamba si partea de sus, mai exact la genunchi ( spate ), o gramada de vergeturi....albe!
N-am sa mai port in viata mea fuste/rochite, pantalon scurt, absolut nimic! Nu mai zic de pulpe....santuri! Nu inteleg de ce am asa, gras nu mananc, dulce din cand in cand.

Daca se face ceva chirurgical, acolo sunt !

Draga, sa-mi zici daca deranjez.
Iti multumesc ca-mi raspunzi !
Iti trimit niste floricele parfumate.


Noapte buna !