View Single Post
  #1931 (permalink)  
Vechi 15 iul 2011, 13:11:41
Aida35's Avatar
Aida35 Aida35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
BEhehehehe!!!
Am aparut si eu...cu rusii pe capscuzati disparitiile mele bruste dar cum deseori sunt la munk mai apar sefii sau clientii ma freak la icre si nu mai apuc sa scriu nik....vazut pozele cu pitziponcul Nemo...ce fatza de guru are...si haine de guru...ce mai domle isi merita numele de Guru Dukanian...vreau sa stiu ce cadouri v-a adus
alina in realitate este exact cum este pe forum si daca fetele roiesc in jurul lui pe forum crede-ma ca aceeasi chestie o simti si face to face .
Eu am primit o branza frantuseasca albastra ca tot ai zis ca nu iti place si eu am zis ca imi e tare dor de ea , din care mai am o bucatica mica din care tot gust cate putin sa dureze cat mai mult si pentru ca m-am hranit cu plicuri destul timp si nu pun sare in mancare mi-a adus 2 bidoane de amestecuri de ierburi azi deja o sa le fac proba si plus un spray +50 UV pt bebe ... daca as fi stiut nu as fi venit cu mana goala imi cer scuze nemo si merci mult inca odata
El chiar stie si retine tot ce ne place si ce nu , ce avem nevoie si ce nu ... , pai eu am avut asa emotii si am fost asa jenata ca nu am avut nimic sa-i dau care sa ii aduca aminte de 'batausa Aida' ca era sa ma vars sub masa , sa ma asez langa canapea atatea emotii am avut ... ce o fi zis :"unde-i tzaca aia dura de pe forum?" sau poate are chiar el o parere ioi
__________________
jurnalul moa