View Single Post
  #1935 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 13:40:51
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de valery Vezi mesajul
am sosit draguta mea , hai arunca stafeta prostii as face dar nu am cu cine momentan asa ca ...ma tin de monti , dar e o problema ...pap conform , dar parca nu ma pot opri offf am luat-o razna , asa ceva eu nu am patit decand ma stiu
_ Ame ti-am vazut filmuletul , Felicitari ! esti exact asa cum mi-am imaginat ca esti ...din micile noastre discutii , o scumpa cu un suflet nobil
- ptiu la mine a venit iarna nu ma supar ca e mai racoare dupa canicula dar nici chiar asa frig in plina iulie
-unde sunteti fetelor ??? eu am facut prezenta , hai si voi ...ricci , ramo . magda , sylvester ..etc ...toate la rand in ordine alfabetica
- aaa pana nu uit , am inceput sa-mi beau cafeluta cu scortisoara , am inteles ca ajuta mult la scaderea glicemiei si reduce pofta de dulce , inseamna ca e un ajutor si la slabit . daca stiti mai multe va rog sa-mi spuneti si mie
- gata , gooo , Evaaaaa hai sa-ti predau stafeta pupici pe burici ca la pitici
neata fetelor,

la mine pot spune ca este iarna in toata regula... nu e strop de soare, ploua de n ori pe zi, e intuneric si rece... e vreme din aia de nefacut nimic, zau, absolut nimic... poate doar cozonaci ca sa mai dam drumu la cuptor sa se faca caldurica... Ama tu cum faci fata la vremea asta de kko??? daca va zic ca noi dormim cu plapumioara, o pilotica asa mai cu puf de nu stiu ce rate sau gaste in ea.. si voi probabil ca muriti cu cearceafurile pe voi....
mi am revenit cu tranzitul... asa ca pun in cui si ciocolata si migdalele si nautul ala buretos doamne.. emi, cred ca am muscat din bureti cand eram copil de stiu ce gust au, altfel nu-mi explic...
nu am pofta de mancare... cred ca de la carbohidratii astia de nu i mananc... se duce pofta.. de dulce nu mai zic... niciun gand. am cumparat ingredientele pt umplutura aia de branza a tortului si stau in frigider... noroc ca expira prin august
de martea trecuta sunt atenta la incarcatura glicemica a fiecarei mese... si cred ca de aici mi se trage necheful asta si de dulce si de nemancat..
astazi fac iar o varza calita... mi e pofta rau, nu stiu ce dumnezeu... simpla fara carne (carnea o fac alaturi) si sper sa mananc varza calita pana mi s-o taia si de aia...
azi dimineata cantarul (pe care a uitat barbatu miu sa l trimita in beci) arata sub 87... deci am trecut la 86.. dar nu modific tickerul pana nu sunt convinsa ca nu fluctuez +/- cateva sute de grame...
va pup, si va doresc o zi frumoasa
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].