View Single Post
  #195 (permalink)  
Vechi 15 dec 2010, 19:10:52
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 46
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Pai cum sa nu te vizitez,tu nu m-ai incurajat cu mesajele tale?
Eu am un dispozitiv cu care scot cotorul din mere.Le asez intr-o tava ,pun in locul ramas gol din mere cate-o bucatica ,doua de nuca,apoi putina miere,(eu pun fructoza,acum ca mi-am luat ,pana acum nu puneam nimic).In tava pui si apa,va fi f. buna in combinatie cu merele.Merele isi vor lasa dulceata si aroma in apa. Se fac repede ,sunt bune la dieta. Incearca si spune-mi daca ti-au placut.
O zi frumoasa.
Am facut Aly merisoarele insa nu au iesit intregi, s-au sfaramat cred ca eu nu am scos mijlocul cu grija, insa de bune sunt super asa dulcisoare mmmmmm bun dulce .
Alynuta ma bucur ca am putut fi alaturi de tine macar prin cuvinte eu una stiu ca ajuta, important este ca tu sa fii optimista si mereu sa gandesti pozitiv, orice ar fi. Speranta ca va fi bine nu trebuie sa ne paraseasca. Iti multumesc mult, mult stii de la tine invat ambitia, de la Anesa cum sa fac fata greutatilor fara sa ma plang din contra sa fiu mereu glumeata, de la Emy reguli si conduita in dieta, Feli ma da gata cu sportul fara oprire, Amedeea ma face sa fiu atenta sa nu fiu certata (asa ca ma cert eu prima ) de la Fulguta ce inseamna abnegatia si tot asa, insa toate la un loc insemnati persoane ce stiu ce este prietenia.
Te pup scumpa mea si cand ai timp te astept in casuta la mine, o zi usoara maine la servici
__________________