View Single Post
  #196 (permalink)  
Vechi 15 sep 2012, 08:07:49
roxanici8585's Avatar
roxanici8585 roxanici8585 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2012
Locaţie: TURDA, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 97.9kg
Mesaje: 784
Aprecieri acordate: 299
Am fost apreciat(a) de 231 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de supermire83 Vezi mesajul
da....abia astept

Sa stii ca e mai bine daca tineti amandoi, iubi meu nu era chiar asa grasut, avea doar putina burtica, avea 83 de kg cand am intrat eu la dieta, iar acum are undeva intre 72-73 kg, si el nu s-a stresat cu dieta , a mancat ceea ce am gatit eu, iar la lucru a mancat normal sandwich din paine integrala plus cate un corn cu crema si in zilele mai lungi papa si cracker integral....dar a facut bici si el...mai rarut... cand venea mai devreme de la lucru baga cate o jumate de ora pe bici .
Va tin pumnii la amandoi sa ajungeti la greutatea ideala
Ps...nu uita..nu trebuie sa te infometezi si sa nu te gandesti ca esti la dieta, face mult asta....eu nu ma gandesc nici o clipa ca-s la dieta...ma gandesc ca asa trebuie sa pap, mai santos si mai putin decat inainte
pupici
in primul rand buna dimineata si spor la treaba pentru azi .... eu nu mai pot dormi asa ca am venit sa calculez meniul pe ziua de azi.
raportez: si ieri am facut sport si aseara am fost cu sotiorul si am facut 7 km pe jos in ritm alert sincer nu stiu cum am rezistat dar am tinut pasul. In plus am facut si zumba, start walking .... sincer nu aveam chef, imi era somn dar apoi mi-am amintit ce ai zis tu ca cheful vine facand si asa am facut ......
azi sunt mai libera .....am terminat curatenia de dimineata, asa ca dupa ce ma intorc de la cumparaturi ma pun pe sport.....nici nu stiu de unde atata ambitie....sper sa ma tina ..... trebuie sa iti multumesc tie in primul rand
nici sotiorul meu nu e foarte grasut ... are 89 kg .... dar are un organism tare ciudat .... tot ce pune pe el se pune la burta ....... el vrea sa ajunga la 80 - 78 kg......
te pup dulce si iti urez o zi minunata, plina de energie si spor
__________________
Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...una-11313.html
"Intotdeauna fa ceea ce iti este frica sa faci."
"Intoarce-ti fata catre soare si umbrele vor ramane in urma ta."