View Single Post
  #1976 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 23:58:11
bybysor's Avatar
bybysor bybysor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iun 2010
Locaţie: botosani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: mentinere
Date: 170cm, 51kg
Mesaje: 675
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Bybysor cand erau fetele mele mici ca sa le fac sa pape unele chestii le spuneam mereu ca una le face parul frumos si lung ca al meu,una ca le face sa fie fata frumoasa,una ca le face sa cresca,alta ca ii place si lui Mos Craciun si daca aude ca au papat si ele le aduce daruri frumoase sub pom si tot asa.... tie ca sa papi nu pot sa iti spun toate astea pt ca stiu ca nu tine dar pot sa iti spun cu siguranta ca daca vei incepe sa papi si tu sanatos si cat mai normal vei avea o silueta de invidiat nu doar cateva luni ci tot restul vietii.Daa vrei sa te simti usoara ca o pasare nu trebuie sa papi cat ea asa cum nici eu nu pap numai polen si miere chiar daca visez sa am o talie de viespe!Ai mare grija la sanatate caci inainte de silueta pe care vrem sa o dobandim avem de crescut niste puisori care au nevoie de noi SANATOASE!
pai da lara ai dreptate in tot ce zici dc crezi ca eu nu constientizez lucrul acesta stiu ca nu e bn cum stiam si inainte cand bagam cat intr.un spital in mine si apoi vomam tot asa si acum stiu si ma simt f slabita nui bn dar mie frica sa nu stiu sa ma opresc la timp.pt ca in primele sapt de dieta eu am mai recurs la vechiul si prost obicei.din acest motiv fac aceasta dieta nu zic ca nu.mi doresc sa slabesc dar nu neaparat cu asa dieta ca pot zice ca e uneori ca o pedeapsa ma pedepsesc singura.din cela 7 zile a unei sapt doar 2 sunt mai bune pt mn ca pot manca peste in rest fructe si legume
bybysor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1481 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 964 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]