View Single Post
  #1981 (permalink)  
Vechi 01 aug 2012, 07:24:34
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Bine ai revenit!

De abia astept sa ma uit la poze Ai facut cred si furori si furouri!

Mai, sa stii ca ne-am impacat, problema e ca mie imi trece greu supararea. Eu ma abtin sa spun lucruri la nervi tocmai pentru ca stiu ca pot rani persoana respectiva. Sotul meu la nervi spune chestii pe care le regreta... Iar eu nu i le pot ierta...

Stii ca imi place mult de tine, dar daca esti fan Muse.... imi place maxim
Culmea e ca si eu i-am ratat in Romania, i-am vazut in strainatate si mi s-au parut fffff profi. As vrea sa am bani sa merg la mai multe concerte din cadrul aceluiasi turneu...

Piti am vazut si eu la mare... dar ai vazut cum stateau unele dezbracate, la ora 11 ajungeau la plaja si se dadeau cu ulei cu SPF 2?
Si al meu e la fel, se enerveaza imediat si spune multe lucruri care dor, cam la fel eram si eu, dar am invatat sa ma abtin cat de cat.. Mie supararea imi trece relativ repede ca stiu ca nu se pun l;ucrurile zise la nervi..
Oricum ma bucur ca sunteti ok acum.. Asa e intr-o relatie trebuie sa te mai si certi ca altfel n-ar fi fun

Unde in strainatate i-ai vazut pe Muse? Eh si eu as vrea sa am bani sa merg la concerte, nici la Metallica nu am fost, tot din lipsa de bani

De pitzi, daaa, Doamne erau toate uleioase, sunt disperate alea, nu se gandesc deloc la sanatate, dar tot ele vor avea de suferit mai tarziu.. Acum nu le pasa ca-s tinere dar vai de pielea lor...

Te p[up scumpa!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]