View Single Post
  #199 (permalink)  
Vechi 15 sep 2012, 16:29:20
supermire83's Avatar
supermire83 supermire83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2012
Locaţie: venezia / deva, Italia
Vârsta: 41
Date: 162cm, 82kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 686
Am fost apreciat(a) de 536 ori in 445 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
in primul rand buna dimineata si spor la treaba pentru azi .... eu nu mai pot dormi asa ca am venit sa calculez meniul pe ziua de azi.
raportez: si ieri am facut sport si aseara am fost cu sotiorul si am facut 7 km pe jos in ritm alert sincer nu stiu cum am rezistat dar am tinut pasul. In plus am facut si zumba, start walking .... sincer nu aveam chef, imi era somn dar apoi mi-am amintit ce ai zis tu ca cheful vine facand si asa am facut ......
azi sunt mai libera .....am terminat curatenia de dimineata, asa ca dupa ce ma intorc de la cumparaturi ma pun pe sport.....nici nu stiu de unde atata ambitie....sper sa ma tina ..... trebuie sa iti multumesc tie in primul rand
nici sotiorul meu nu e foarte grasut ... are 89 kg .... dar are un organism tare ciudat .... tot ce pune pe el se pune la burta ....... el vrea sa ajunga la 80 - 78 kg......
te pup dulce si iti urez o zi minunata, plina de energie si spor

Ciao scumpa
Ma bucur ca ai gasit forta sa faci atata exercitiu fizic
Eu azi n-am facut mai nimic....am fost doar pana in oras, si pana la farmacie, ca am o frumoasa otita de nu mai pot...ma omoara durerea...dar sper sa ma lasa sa apuc sa fac si eu putin sport...cat pot...desi as vrea sa-l fac tot
Sa ai o zi minunata si un week-en placut .
Maine nu stiu cum intru ca vin aia sa zugraveasca....asa ca habar nu am cand termina

Pupici
__________________
Jurnal Mirela

Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!