View Single Post
  #199 (permalink)  
Vechi 14 ian 2014, 20:43:09
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: O luna fara paine!

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Eu am luat-o din Carrefour, de la raionul de specialitati, unde se gaseste si mancarea frantuzeasca, chinezeasca etc. Si mai imi plac si niste pesmeti finn crisp cu 19% fibre. Sunt super crocanti. Dar nu stiu daca vrei sa eviti faina de tot sau nu.

De aceea nu trebuie sa fii niciodata lihnita. In geanta trebuie sa ai cu tine un mar, un pumn de oleaginoase, poate un iaurt de baut daca esti plecata mai mult. Sau iti poti face sandvisuri cu hartia aia de orez.
De aceea m am si ingrasat f mult in ultimul timp, la munca nu am DELOC timp sa mananc (5-6 ore) , mai imi fac cate un smoothie sa il beau ( asta pentru ca 1 minut gasesc sa il beau). Dupa munca, de obicei mai fug la master, ca si asa sunt de obicei in intarziere ( orele incep la 3 si eu ajung pe la 5) Si bineinteles ca ajung acasa moarta de foame.
Adevarul este ca trebuie sa imi organizez mesele mai bine, asta cred ca este problema principala.
o sa caut hartia de orez ,chiar sunt curioasa cum e ...
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat