View Single Post
  #1993 (permalink)  
Vechi 30 oct 2012, 09:20:57
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Emy pt.simplu fapt ca traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul...apropo ti-ai facut asigurarea la casa?..sa-ti faci facultativa si nu obligatorie,cea facultativa o poti face full...
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
GATA,AM VENIT REPEJOR..ACUM M-A SUNAT SORA MEA,CA VINE LA MAMA,MA DUC SI EU UN PIC SA MAI VORBIM,CA NU AM MAI VAZUT-O DE VREO LUNA..Of,acum vad capsul,scuze,dar nu mai sterg ca nu mai am tmp..aici parca scade din ce in ce temperatura..adineuri m-am enervat f mult,in fata mea e o casa unde e un centru de colectare deseuri,manegeriat de niste persoane cu precedente penale..dar pe care ii cunosc de mici copii.oricum,incerc sa am de-a face cat mai putin cu ei..dar azi au dat foc pe strada la niste cauciucuri,asa fum innecacios si periculos..in Italia as fi chemat de urgenta politia,e caz de puscarie acolo din cauza dioxinei degajate,care e cancerigena,dar aici nu stiu ce legi sunt si mi-e ca mi-i ridic in cap fara niciun rezultatAsa ca am iesit sa vorbesc cu ei,le-am atras atentia sa nu mai arda si alta data daca nu vor probleme..aparent au inteles,dar stiti cum e cu astia..mi-e teama ca se vor razbuna cumva..de azi nu mai las masina in fata curtii,o bag in curteNu inteleg de ce e asa greu sa traiesti civilizat in romania
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Răspuns cu citat