Subiect: Jurnal Mia
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 29 iul 2010, 20:05:12
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mia

Citat:
Anterior postat de marky_84 Vezi mesajul
Buna,
Ma numesc Mia am 25 de ani si sunt o viitoare miresica care de cand se stie a avut probleme cu greutatea.
Am tinut tot felul de diete insa desi slabesc rapid , revin la fel de rapid la forma initiala.
Nu am fost niciodata grasuta insa din adolescenta nu pot scapa de titulatura de corpolenta.
De o saptamana incoace am zis stop nu se mai poate asa si am inceput lupta cu kilogramele .
Si astfel am inceput prin a elimina painea din organism de tot si defintiv, dulciurile sucurile, masa de seara dar mai ales am descoperit zumba singura miscare pe care o agreez si care ma relaxeaza .
Cu aceasta ocazie vreau sa va multumesc ca existati si sper ca in viitorul apropiat incet dar sigur sa mi se spuna si mie o slabuta .
PS fetele din zodioa fecioara pot slabi usor pana in 09 august si dupa 24 august
Bine ai venit
Felicitari pentru decizia pe care ai luat-o
Dupa ce ve-i slabi kg ai mare grija ce papi. Cate calorii papi pe zi?
PS:fetele din varsator cand slabesc?
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat