Subiect: Inca un jurnal
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 28 nov 2009, 14:19:25
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Inca un jurnal

Citat:
Anterior postat de Cinderella Vezi mesajul
Studiez acest forum de cateva saptamani bune si am zis sa imi fac un jurnal ca poate poate de data asta nu ma mai opresc dupa cateva zile de dieta si reusesc sa ajung pana la capat.
Pot sa zic ca am inceput ziua cu dreptul. Chiar am iesit sa alerg E prima zi in care a sunat ceasul si nu mam culcat la loc preferand inca 1 ora de somn decat sa ies in frig. Ce-i drept, doar o jumatate de ora, dar macar atat.
Cat despre mancare m-am tinut departe de frigider si am mancat fulgi de secara cu lapte dimineata, un iaurt ca si gustare, urmand ca acum, la pranz sa mananc un ou fiert si un iaurt, gustare un mar, iar seara, salata verde. sa vedem daca reusesc asta inainte de ora 18.
Nu tin un regim anume, iar meniul mi-l fac pe loc in fiecare dimineata. Sper doar sa o tin tot asa altfel o sa ma bat singura.
Acum ma duc sa imi fierb oul.
buna...bine ai venit printre noi...si felicitari pt jumatatea aia de ora de alergattiai inceput ziua chiar f bn ..cu laptic cu cereale...si mie mi se pare cel mai bine asa sa tii o dieta personalizata...sa nu mananci orice prostii..dar nici sa nu manci ceva strict...nici eu nu pot tine o dieta stricta asa ca te inteleg

bine ai venit printre noi inca odata
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”