View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 14 apr 2010, 22:31:27
corina3434's Avatar
corina3434 corina3434 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 23 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 165cm, 54.5kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal... Corina3434

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Sa nu iti fie frica sa mananci ceva sanatos. chiar daca papi 2 portii in loc de una. important este sa fie sanatos. nu trebuie sa te indopi de prostii doar pentru a te ingrasa. trebuie sa te obisnuiesti sa ridici numarul de calorii in mod sanatos. pentr ca o sa ai nevoie toata viata de asa ceva
stiu ca iti e frica sa papi mult pentru ca iti e teama sa nu te ingrasi. din moment ce atata timp ai trait cu atat de putin dar trebuie sa poti o sa reusesti suntem alaturi de tine
multumesc mult de tot andra
nici daca vreau nu pot sa mananc prajeli sau alte lucruri nesanatoase. cand vad o shaorma nu simt nicio pofta, din contra. am ajuns sa merg la mc cu prietenii ( eu nu imi iau nimic) sa ma uit la ei cum mananca si sa ma gandesc cum de pot sa manance asa ceva, ma gandesc ca dupa ce as manca as ceva m.as simti oribil.
in general, daca mananc ceva nesanatos am tendinta sa ma infometez si mai mult pt a compesa greseala.
corina3434, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
corina3434, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1965 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1448 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat