Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 28 feb 2009, 19:53:27
Shorty's Avatar
Shorty Shorty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 feb 2009
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 38
Dieta: sunt satula de diete, doar mananc sanatos
Date: 165cm, 83kg
Mesaje: 918
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
m-am intors fetele. am mincat pizza pollo parca, cu pui, masline, ciuperci si cascaval. nu am mincat-o toata. are blat subtire, asa ca pot spune ca am mincat mai mult pui si ciuperci cu masline. sa vad joia viitoare ce va zice cantarul
Pizza......si eu am zis ca o sa ma premiez cu 3 felii de pizza cand ajung la 80...cred ca e singura chestie la care ii duc dorul.. nu sunt mancatoare inraita de pizza..si inainte mancam de maxim 2 ori pe luna...da ii duc dorul...in rest vad ca nicio bunatate nu ma tenteaza atat de mult incat sa gust...gasisem si o reteta de pizza mai de regim...o sa o caut ca nu mai tin minte exact ce era
weekendul mi se pare cel mai greu...mi se parea de fapt ..stiu ca in weekend renuntam eu la diete
__________________
O dieta echilibrata inseamna cate o prajitura in fiecare mana.
Shorty, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2080 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1563 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1047 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 07 nov 2010 at 15:57:01.
Răspuns cu citat