View Single Post
  #2000 (permalink)  
Vechi 01 apr 2011, 19:07:24
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 55
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de riccioli Vezi mesajul
Buna tuturor fetelor
Citat:
Anterior postat de riccioli Vezi mesajul
Am lipsit o perioada dintre voi din cauza unor probleme de sanatate, rezolvate in mare parte, iar acum sunt gata sa-mi continui drumul spre greutatea de vis. In aceasta perioada am abandonat oarecum dieta, dar nu m-am ingrasat, ci chiar am mai slabit un kg. Va pup pe toate si sa aveti o zi minunata
Felicitari!
Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Draga mea Cristina,
Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Eu sunt cu ochii pe voi și citesc zilnic absolut tot ce postați, dacă pot fi de folos cu ceva intervin, dar eu mă tem că dacă scriu aici vă amărăsc și pe voi pentru că în ultima perioadă mi-e rău, nu-s bine, nu mă regăsesc și stările mele psihice mă afectează și fizic în ultima perioadă.
Apoi dacă aș posta meniul meu aici v-aș trage de-a dreptul în jos. Mănânc prost, când mănânc, pun numai prostii în gură, nu am chef să gătesc, să-mi fac de mâncare conform și în general nu-s defel liniștită.
O să încerc totuși să las toate astea la o parte și să fiu mai activă printre voi.
Înțeleg cum e să vezi atâta liniște pe aici.

Sper sa iti revii cat de curand!Stiu cum e sa ai stari de acest gen,nici mie nu imi sunt straine,dar...o sa treaca!Nu lasa insa sa iti umbreasca prea mult viata...
Citat:
Anterior postat de LoLy;602176[SIZE=2
Cristinuta,noroc cu tine ca esti aici in fiec zi si ne reprezinti (gasca de anul trecut) ,ca noi am dezertat toate... (fiec cu probl sale)...si eu de cand ``am devenit scolarita`` nu mai am timp de nimic
Citat:
Anterior postat de LoLy;602176[SIZE=2
Imi pare rau ca te simti tot asa Numai bine si
Pup,Loly!Ce vesti mai ai cu analizele pt.operatia la ochi?tinem pumnii!
Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
buna seara la fete.
si mie imi pare rau ca nu sunt mai des pe la voi, insa n-am rezolvat nimic cu conexiunea la net, stau in varf de munte si e tare greu.
si nu vreau sa cheltui o gramada de bani pe stick pentru net.
in rest sunt foarte bine, peste 10 zile ar trebui sa incep lucrul, exact pe plaja, si sper ca atunci sa reusesc sa trec mai des pe la voi.
acum fug sa-mi notez meniurile, sper sa mai ajung duminica sau luni sa le notez si pe restul si sa imi setez greutatea.
daca nu, sper sa nu va suparati pe mine, dar nu prea am de ales.
va pup pe toate.
magda, bine ai revenit!
alla, capul sus si mergem mai departe! sper sa treaca repede!
nici eu nu vreau sa va spun ce am mancat!
Eu am si uitat de concurs...Dar sa nu va suparati pe mine,va rog...
Citat:
Anterior postat de Alesiana Vezi mesajul
Deci pana aici.....cica nu mai dau pe forum...zice Crsitina , eu dezertoare ,Loly?!! EU???? Eu cred ca voi stinge lumina pe forumul nostru...ba sunt pe sine,....ba la arat....acum sunt pe sine si stiti ce carte citesc acum??! Vreti sa va zic? Esti ceea ce mananci, de Dr. Gillian McKeith....
Va pup pe toate, dar asa e , mi-e dor si mie de gasca , salut calduros si fetele mai noi intrate pe site.
Magda, super meniul...hm..yami, yami.
Alli, sanatate maxima si ai grija de tine! Si acorda atentie doar lucrurilor cu adevarat importante.
Ame....ce faci? Cum esti?
Stiti ce fac maine, nu??? Merg sa/mi pun in gradina mea bio ...morcovi, patrunjel, mazareeeeeeeeeeee ( voi pune f multa mazare) , ceapa am pus deja...parca m-am dilit cu gradinaritul, eu nu eram deloc incantata dupa asa ceva. Doua lucruri ma determina sa am gradina:
1.legume bio, nu e stropit pamantul CU NIMIC si nici plantele ( numai de sus daca le stropeste cineva)
2. faptul ca fac miscare.
Hai ca iar am scris mult....cand scriu , scriu juma de pagina...
Pup fata gospodina!Tu esti albinuta de pe forum,care trebaluieste zi de zi in gradina bio!Cred ca ai o satisfactie nemaipomenita sa papi din rodul muncii tale,si unde mai pui ca nu orice...ci produse BIO!!!Felicitari!