View Single Post
  #2011 (permalink)  
Vechi 10 sep 2013, 12:24:10
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de CCristina D Vezi mesajul



esti o frumoasa bulinuta mea

eu ce sa zic...viata mea...hmmm...la munca si acasa...cam asta a fost in ultima vreme, aseara am iesit la terasa cu niste prieteni.
azi la 14.30 intru la munca, sunt de dupamiaza si azi si maine, miercuri intru de noapte (atunci se schimba promotiile din magazin si trebuie pregatite),iar joi si vineri sunt libera.

Dc tot sunt de dupamiaza sapt asta, ma bate gandul sa bag saptamana asta o scurta tura de Rina sa mai dau jos 1 kg macar

Te pup, ai grija de tine!! O zi frumoasa iti doresc!!
Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna dimi scumpa!!!!
Frumosi pantofii sa-i porti sanatoasa!!!!
Si freza imi place


Salutare, iubitelor!

Eu nu prea am fost in apele mele si n-am avut chef de scris...

M-am saturat de toate dietele din lume...as merge la nutritionist, sa stiu cum si cat pot manca din toate, asta nu e viata

Dupa-amiaza ma duc la doctorita...nu-mi place deloc, dar n-am incotro

Cris 1, si eu tin un soi de SB si slabesc cu aceasta dieta, dar nu prea mai stiu ce sa mananc si nu-mi mai place absolut nimic dietetic...numai cand miros iaurtul degresat imi vine sa vars...daca poti tine Rina, e foarte bine...servici usor!

Cris 2, am citit ca vreti sa va luati un apartament cu 1 camera, mi se pare ideal pt voi doi, sa va ajute Doamne Doamne sa reusiti

Cat despre freza, nu sunt inca hotarata sa ma tund...abia mi-a crescut si mie parul...cred ca o sa-mi iau un sampon Revalid pt regenerare si ceva pt volum (un fixativ) si mai astept...pantofii vin abia peste vreo 2 saptamani

Astazi dupa doctor, ma duc cu sotul prin oras sa vad Samsung-ul ala S3 cum arata in mana mea...ma pregatesc

va pup... sunt indispusa total, poate-mi trece mai tarziu
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
rommyna (10 sep 2013)