View Single Post
  #2012 (permalink)  
Vechi 29 sep 2013, 22:45:44
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal CCristina D

Multumesc Moni, multumesc Dana, pt sfaturi
Asa am sa fac...am cam exagerat cu ciugulitul si cred ca asta e problema....chiar dc nu am mancat mult cantitativ, dar ziceam ia sa mai mananc un mar doua, ba struguri (dupa ce de fapt am mancat mancare)...mi-a adus mama de la tara si de cate ori treceam pe langa ei, bagam cateva boabe in gura (intr-o dimineata de nervi, i-am aruncat la gunoi) si cred ca toate astea mi-au adus plusul.

Vreau sa fiu cuminte si sa slabesc in continuare!!
Nici nu stiu cum sa fac, as mai merge cu Rina inca o perioada, o sa testez maine la lucru sa vad dc ma simt bine doar cu fructele de dimineata, pana la 16-17 cand ajung acasa...atunci o sa iau masa principala...daca simt ca e cam putin pt atatea ore(nu pot lua macar o gustare din pacate), atunci o sa mananc ca si voi, sanatos si dimineata mananc ceva putin mai consistent.
Vin cu vesti

Pe maine, somn usor tuturor!!
Incerc sa adorm ca dimi merg la munca, o saptamana lunga ma asteapta..pana sambata inclusiv lucrez fara liber
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de CCristina D; 29 sep 2013 at 22:57:22.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CCristina D:
LOREDANA99 (30 sep 2013), mutulica (30 sep 2013)