View Single Post
  #2018 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 09:46:45
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele...o zi frumoasa va doresc...
Fetele multumesc de urari...nimeni nu a intarziat cu urarile ,toate sunt in avans...ziua mea e vineri 5 august....
Ieri am fost la cumparaturi pt.nunta...au adus si rochita de mireasa de la scurtat...i-am luat si la cea mare o rochita superba turcoaz(ea are ochii albastri)..sa va spun cat am dat pe ea ?.....750 lei...dar nu-mi pare rau e de vis...pun poze la nunta...pana atunci sper sa-mi repare calc.de acasa...azi merg din nou la cumparaturi...nu am reusit sa cumpar ieri tot ce aveam in plan....erau inchise depozitele....
Fetele aseara am scapat de doua accidente ,prin urechile acului...cineva acolo sus ne iubeste,unul in dealul Hunedoarei si unul in dealul Hategului...amandoua la intoarcere...in cel din dealul Hategului pt.o fractiune de secunda l-am vazut in noi ...a intrat tampitul in depasire unui tir in curba...am vazut ca bat farurile lui aiurea..atat i-am zis la Anca...asta intra in noi...in dreapta masina in stanga tir si el intra in depasirea tirului...numai Dumnezeu ne-a scapat...noi aveam 2 benzi in urcare ,ei in coborare una...
E jale mare cum se conduce in Romania...noi am plecat spre casa duminica si asa m-am bucurat ca nu circulau tirurile deloc.....Bine ca ati scapat cu bine draga mea....
Eu m-am uitat ieri la tine la profil si am vz data nasterii 5 aug,de aia nu ti-am urat nimic.....
Citat:
Anterior postat de Carmenuta Vezi mesajul
Neata
maaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce rasfaaaaaaaaaaaaaaat ellaaaaaaaa

Angela sigur cineva va iubeste sus si mare atentie la drum
Neata kamy sa ai o zi cu spor daca tot esti matinala

Azi gata am reluat dieta cereala, cafea o felie de unt cu putina sare si asta e micul dejun momentan
Sper sa fac si ceva sport azi zumba ca la cardio nu ma bag momentan
Spor in toate si tie...pup.
Citat:
Anterior postat de biancatheo Vezi mesajul
Buna dragelor .Vin si eu dupa o lunga absenta si cu kilograme in plus de la 57 am ajuns la 61 saptamana trecuta si am scazut caci am fost foarte cuminteO zi frumoasa sa aveti
Se pare ca la toata lumea a fost luna kg in plus.....ai fost si tu in concediu?
La cat mai multe kg jos!!!
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]