Subiect: Jurnal stefy2009
View Single Post
  #202 (permalink)  
Vechi 29 apr 2013, 15:42:42
mihaela01's Avatar
mihaela01 mihaela01 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Jurnal stefy2009

Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
BunaAsa cum am promis , am revenit azi sa vin sa spun ce am mai facut Sambata a fost cat de cat ok , am mancat doar o inghetata , in rest sanatos . Dar duminca am cam dat cu batu in balta . Am sarbatorit floriile si am mancat de toate . Am mancat cam multe dulciuri , dar macar erau de casa Niste placinta cu mere , cu branza + cioco . Sunt si inainte de cm si toate poftele au venit la mine . Oricum sunt multumita ca am facur sportDuminica m-am plimbat vre-o 2 ore cu bicicleta Nu m-am cantarit si nici nu o sa o fac prea curand . Probabil o sa ma cantaresc la o saptamana dupa Paste
Maine o sa plec de acasa , asa ca o sa imi iau la revedere de la slabutele mele dragi pentru o saptamana De Paste o sa mananc din toate bucatele pregatite , dar nu mult . Pana la urma o data pe an este Pastele si trebuie sa ne bucuram de el
Va urez sarbatori fericite si sa ne auzim cu bine
Sarbatori fericite si distractie placuta.
Nu sunt multe fete care gandesc ca tine majoritatea stau si rabda la friptura din fata lor de frica kg in plus...
Eu una nu sunt asa , odata pe an e Pastele /Craciunul/Revelionul/ ziua noastra .
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui mihaela01:
stefy2009 (29 apr 2013)