View Single Post
  #20212 (permalink)  
Vechi 02 mar 2015, 15:27:35
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Salutare slabute dragi!
Lacra te felicit pentru scadere, desi ai avut pomana ai reusit sa scazi si nu sa pui
Spre deosebire de tine, eu intr-o saptamana nu am reusit decat sa ma mentin, azi dimineata 68,8, de fapt cu 100 g in pus, dar am fost si cu rusii si am tinut-o lant, cu abateri vreo 4 zile, drept urmare lipsa la scadere, bine ca nu s-a pus prea mult
Am inceput ziua in forta, am mers la magazin sa cumpar cate ceva, am facut 30 de minute cu jillian pe stomacul gol, am luat MD 200 g iaurt natural cu o lingura fulgi de ovaz si zmeura, indulcit cu stevia
Pentru pranz am pe foc ciorba din oase de porc cu multe legume (ceapa, ardei,morcov, dovlecel,pastai de fasole, mazare), iar la cina o sa fac un ghiveci din ceapa, ciuperci,ardei copt, suc de rosii.
Emy raportul tau care este ,ziceai ca ti-a zambit cantarul de ieri, cu toata pizza aia
si eu ca si tine cu abaterile si rusii..ultima cantarire a fost acu 2 saptamani,si aveam 72.5,azi 71.7 asa ca..sunt f multumita ca desi am avut abateri in ambele saptamani ,am totusi o mizera scadere!
Lacra,mersi
Fratele baiguia ceva de capsuni aeriene,si o portiune sa o folosim pt trufandale,ex ceapa,ridichi,salataetc in decembrie/ianuarie,tipul asta,nu ceva intensiv
Pai daca eu voiam sa fac sera din celofane si nuiele,cine naiba imi evalueaza mie valoarea carcabetzei asteia??

meniul de azi:md-3 wasa 29% cu 4-5 lingurite gem de cirese si un ceai deteinat

pranz-2 coapse de iepure la cuptor plus un fel de sos maglavais nascocit de sotz..cu pastai verzi,un ou si suc de rosii,ume si curry(surprinzator,a fost extrem de gustos,am mancat ca sparta si acu am burta țâfoi).A si paharul de vin roș..cum sa lipseasca de la iepure..

gustare-o cafea decoff

cina-mi-a ramas o pulpiță de iepuraș si o portie de linte fiarta de ieri

Va pup cu drag si sa aveți o săptamână minunată
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (03 mar 2015), lacra81 (02 mar 2015), myha (02 mar 2015), sherpika (02 mar 2015)