View Single Post
  #20361 (permalink)  
Vechi 29 ian 2015, 21:33:07
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

am zis ca tin rina, ma chinui, ma straduiesac, nu e perfect, dar daca slabesc e cel mai important. cred ca am in jur de 72, mai vad sapt viitoare.
sala noua se dewchide de dum. deci mai schimb si eu atmosfera, ca era plictisita de aceasi sala, cu aceleasi aparate.
am sperante mari ca pana in primavara scad macar 5 kg
in rest ma bucur de vremea frumoasa si calduta, si thomas e cuminte, i-am cump patut de copil mai amricel, si s-a acomodat f bine, se mai agita noaptea, dar e ok. daca cade ar eperna, dar i-am pus marginea de materiald ela patul vechi. si e destul de jos aptul asta. si f dragut, l-am luiat de pe net, f ieftin
lm ii dau doar dim, si dupa cateva minute, se termina, cred ca ca face din manuta ca nu mai e,. dar nus e supara
seara iid au o sticla mare de lv la biberon, si noaptea doar apa. o data.
adoarme ok, de multe ori singur. sau incele mai rele cazuri inchid usa, (o blochez)
si maraie cateva minute, apoi adoarme singur in patul lui. daca stau cu el, dureaza mult.
ziua doarme ok, pe la 2, cam 2 ore. mai mult sau mai putin.
caca la olita cand si cand, nu il prea nimeresc. nus tie sa anunte, deocamdata isi da seama, dupa ce a facut. mr sper ca la vara o sa zica ceva.
de vb la fel. f putine cuv. mai mult bolboroseli.
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui jessik:
alina_neamt (30 ian 2015)