View Single Post
  #2045 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 09:22:24
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata angela...iaca am aparut..am mult de treaba la job, nu am mai avut cand sa intru...am vazut mesajul tau pe privat...merci de grija

in rest...degeaba m-am batut cu pumnul in piept ca ce o sa fac eu...bla, bla, bla ca tot in stilul meu mananc..adica asa cam de/....mentinere...m-am mai luat si la intrecere pe aici cu fetele care au cam atatea kg cat am si eu......
In plus am mai mancat si noaptea o data deci o sa schimb si la semnatura acolo ca sa fie adevarata : ca din 21 oct am mai mancat doar odata noaptea...comparand cu ce era inainte e foooarte bine.....

dar, azi tin ziua de fructe, mi-am comandat si la catering fructe asa ca pana la 18.30 SIGUR tin fructe, sper sa reusesc si acasa
Aly am mancat si eu sweetie ieri...e super bun
Buna Crina...chiar imi faceam griji...nu stiam nimic de tine ...cum de aktfel nu stiu de Symoo....stie cineva ceva de ea?
Da intradevar e mult mai bine ca ai papat o singura noapte din 21 pana acum ,dar ve bine era daca nu era acea noapte...nu?
Iti doresc numai bine si spor la treaba...pup....iti mai cade parul,am vazut ca tot fac astia reclama la un sampon pe baza de petrol....