View Single Post
  #2047 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 09:26:15
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Anes iesti o rea...ieri mi-ai trimis-o fara vant.....si azi imi trimiti vant.........pt.tine sigur ai dat comanda de vreme frumoasa....
Drept e! Am comandat vreme frumoasa ... dar n-a venit ... si daca, alta data nu-ti trimit soarele de la mine, atunci sa zici ca-s rea

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
ieri am fost la dentist si mi-a pus plomba definitiva.Acum ca nu mai am nerv la premolarul asta nu simteam nimic cand facea cu freza aia nesuferita.....Am ramas cu problema cu retrasul gingiilor....ma mai duc sapt viitoare sa-mi puna niste ate printre dinti ...
In weekend am fost cu aia mica la spital( camera de garda) ca raceala a luat un alt aspect cu haraituri din plamani si ne-am speriat.Ce era acol...puhoi...70% tigani...se certau, copii plangeau, asistentele erau i delir, nervoase....
Oricum acum asta mica e mai bine
Of, of Crinuto ... imi pare rau ca ai mancat.
Bine ca ai scapat de stoma si copila-i bine!
Sa ai spor la treaba!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]