View Single Post
  #2052 (permalink)  
Vechi 07 mar 2011, 23:00:56
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
sapt trecuta nu am prea facut sport, ca is f racita.. sper ca sapt asta sa fac ceva, doar ca ieri am mancat porcarele, si iar am pus cateva sute de grame.. o sa vb si cu doctorita de fam, ca si asa am programare pe 16 sa o intreb, daca e ok, sa tin dieta asta.
Eu zic ca nu are de ce sa nu fie ok. Eu numai cand ma gandesc ca a fost descoperita si dezvoltata de un medic cardiolog nu mai am ce sa zic. La inceput nu se vroia a fi o dieta pentru slabit ci una pentru scaderea colesterolului, deci pentru sanatatea inimii... Apoi regimul asta l-a transformat intr-o dieta pentru ca a vazut ca da roade si pe partea cu slabitul (desi scopul lui initial fusese altul, sa fie in sprijinul sanatatii).
Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
dupa primele 2 saptamani parca 2,4 kg am slabit
Wow! Superb.
Citat:
Anterior postat de patratel Vezi mesajul
hello fetele... am terminat si eu pe ziua de azi.... am facut putin pe stepper si sunt franta..... ma simt tare obosita in ultimele zile
Of, patratel, patratel... eu zic sa cauti o solutie sa te odihnesti. Trebuie neaparat sa iei o mica pauza de relaxare fie si pentru o zi. Te rog eu, incearca cumva. Mi-e mila numai cand imi imaginez