View Single Post
  #206 (permalink)  
Vechi 26 mar 2012, 23:24:06
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …

pfftt ce bine suna ce spui tu acolo!!!! pai la mine ziua a debutat mai agitat..pentur ca si weekendul a fost pe masura. Uneori nu inteleg cum putem face (si eu si sotul) atat de multe intr-o zi..cadem lati seara!! Mi-a placu tideea bigudiurilor si a ojei rosii. Sincer, eu abia am fost in stare sa-mi fac un dus (mai lung) aseara sa-mi spal parul si sa-l las valvoi!!!! Ca imi place sa-l indrept..dar asa obosita am fost ca nici nu-mi amintesc cand am adormit...iar dimineata plecat de la 5:45 de acasa la gym cu continuare la serviciu..iti dai seama..oohhh greu al naibii. Ma enerveza ca tre' sa ma dusez la work..si e destul de dificil..in fine..ce fac eu aici?!?! ma plang?????? Nuuuuu, nu e de plans..jurnalul yanei e pozitiv si cu tenta de "eu pot, eu sunt fericita, eu sunt frumoasa..si mai ales mananc sanatos"!!!

o seara buna iti doresc
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].