View Single Post
  #2067 (permalink)  
Vechi 24 nov 2011, 08:43:04
Aida35's Avatar
Aida35 Aida35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...

Doamne dulci va pup cu mare drag si dor . Eu sunt bine , neoperata inca . Ieri am fost la Olaru si chistul e cumintel , asa ca astept pana dupa saptamana de ski pe care o astept cu nerabdare , apendicul enervant care m-a chinuit cu o noapte inainte de control se pare ca este o aderenta de la cezariene ...
In rest ok , am facut ce mi-am propus pe anul asta , deci as cam putea sa il inchei ... daca nu venea iarna asa repede mai faceam si un bonus dar nah , la primavara ...
Rx e dulcel si cum stam putin afara trebuie sa compensez cu joaca in casa , face cu mine aerobic vai cat il iubesc , este un bebel extraordinar .

vera draga m-am gandit mult la tine si am zis ca intru sa vad ce ai mai facut si vad ca ai facut bine de tot si acum esti la alt prag. Bravos doamna , esti super tare da-i inainte ca in curand ma ajungi
rozi , iulia , aussie , miras cate o floare si pentru voi si un pup

Ah , am uitat sa va zic ... nu mai fumez a fost mai usor decat am crezut , fara nici o treaba , dorul de o tigare l-am infrant cu joaca cu bebel , nah , desi chestia asta nu e asa de importanta avand in vedere ca a fost prea usor.

va pup si fug ca s-a trezit bebel.
O zi faina sa aveti
__________________
jurnalul moa