View Single Post
  #2069 (permalink)  
Vechi 15 iul 2011, 23:42:02
Aida35's Avatar
Aida35 Aida35 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 07 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: stil de viata
Date: 171cm, 72.7kg
Mesaje: 3.414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de Rocsanna25 Vezi mesajul
Mi-am citat zisele )
are 1 an si 10 luni si face si cere pipi dar cu treaba aialalta e jaleeeeee nu vrea sa stea neam pe olita , nah hai ca de saptamana asta pot sa il asez , dar nu are rabdare domne , 1 minut si gata a fugit ... asa ca face in chilotei si apoi vine repede spasit si spune sau in pampers (noaptea si la somnul de pranz ii pun) si e cel mai fericit , dar sigur , nu imi bat capul , va creste si va spune si asta.
Asa a fost si cu pipi ca am incercat in 2 randuri cate 2 zile , a facut de cate ori l-am pus l-am laudat si pupat , fericit pana in ceruri si apoi a pisat toata casa de nu mai nimeream sa il schimb sa spal pe jos , asa ca ii dadeam pauza 2 saptamani si dupa tura a doua nereusita , cu pampersul pe el a venit cu olita in mana sa il pun sa faca , nah si de atunci asta e. Adevarat ca mai sunt si accidente dar sunt rare si acum nu mai pute niciunde a pipi ca si-a marcat teritoriul peste tot posibil inclusiv in porbagajul lu ta-su , in camion , canapele , masina mea oh daaaaa cainii pe cotoi inca nu l-a prins
__________________
jurnalul moa