Subiect: Jurnal Costina89
View Single Post
  #207 (permalink)  
Vechi 23 iul 2013, 13:40:46
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnal Costina89

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Neata scumpa...o zi frumoasa tie,,ieri nu prea am mai intrat ca eram ocupata cu proiecte vai de capul meu....azi vreau sa fac un ghiveci din vinata+rosii+ardei gras...azi vreau sa ma relaxez poate diseara ma voi implica din nou..apropo si ieri am fost la sala 30 min. eliptica+45 min. ABS sculpture...ieri am mincat foarteeeeee putin cam 10 abricosi+2 rosii si3 pirjoale de gaina
Marinuta spor la treaba cu proiectele
Ce papa bun faci,eu nu prea am chef de gatit,mananc ce apuc,la copii le-am facut dar noi adultii,pauza.Harnicuta,harnicuta cu spotul,bravo....sa sti ca si eu am mancat putin ieri,din lipsa de fonduri(mancare),nu am chef de gatit......dar ma sacrific pe seara,fac o ciorba de gaina dreasa cu ou...o bunatate din care eu nu o sa mananc ca pun multi cartofi(la noi daca nu are cartofi ciorba nu e ciorba),o varza cu afumatura si gusa,iar pt mine un ghiveci(morcovi,pastarnac,dovlecel,fasole verde,ceapa,telina si ardei,poate fac rost si de o vanata sa vad ce drum imi fac pana la vecina cu solar)....ieri noapte nu am dormit deloc deloc,azi noapte de la 4 la 5 am facut ture ture intre dormitorul nostru si al copiilor,faptul ca nu dorm imi daunaza si la slabit si ma enerveaza la culme.Hmm ma duc sa ma chinui prin casa,fac curat cat pot ca ma doare burta de mor,am luat un ibuprofen si nimic.