Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #207 (permalink)  
Vechi 28 feb 2011, 18:26:47
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Gutei

Citat:
Anterior postat de ylla Vezi mesajul
Ciao Inguta..cred ca tu lucrezi mult mai mult la sala decat lucrez eu cu acest program, dar momentan nu pot merge la sala..nu am cu cine lasa copii..Vreau tare mult ca aceste 30 de zile sa le fac fara intrerupere.
Inguta..nu e faza ca ma plang asa tare cat ca ma enerveaza extrem de tare..ca ma tin de treaba..nu mananc alimente interzise decat 1-2 ori pe luna si nici atunci nu fac exces...dar parca afurisitul de cantar se incapataneaza sa nu cedeze deloc..DAR IL VOI FACE EU SA CEDEZE!!!!!!
T e pup..o seara frumoasa sa ai!!
Eu glumea ca pangi....Da si eu cred ca la sala e mai bine..cu toate ca alte fete zic ca acasa e mai bine.....nu e corect acolo faci 50 min si nu te opresti...cum daca vrei beau apa...acasa daca obosesti zici gata.....aa ca chiar imi pare rau ca termin abonamentul... da pe 6 luni am platit 269 euro..asa ca vara nu voi pleca deoare imi gasi serviciu.si vara da lucrezi aici, nici sa rasufli nu poti, iar daca voi avea timp voi pleca la mare...asa ca la toamna iar la sala sau piscina...
Eu acum plec la sala...Tu ce maninci la cena?
Mie mia mai ramas conopida cu spanac si o sa imi fac o supa congelata...care are toate legumele macinate...