View Single Post
  #2078 (permalink)  
Vechi 23 iun 2010, 17:09:26
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
parca FULGA ti-a spus sa le arunci , sper ca nu ai ascuns biscuiti ca atunci o sa te fugareasca FULGU si nu vreau sa se infurie ca ai vazut ce se intampla cand se infurie , schiba avadarul si nu vreau sa vad iar vaca aia nebuna deloc
eu nu tin o dieta anume asa ca nu intru in panica, dar am grija ce pap
Mie imi placea cum eram in avatar ! Ca nu sunt in viata de zi cu zi asa niciodata ! Macar pe voi sa va sperii !
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
lasa CARO ca te orientezi tu la una , fetele tin diferite diete , unele au disociata altele au monty sau asa ceva nustiu exact.
o sa dispar puti si ma intorc, PLINGE CEL MIC
Pupici dulci ingerasului !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Eu n-am prins avatarul cu pricina, dar dupa descriere trebuie sa iau rapid masuri, ori ii arunc ori ii mananc pana vine Fulgusorul de la mamica ei Bravo ca poti sa ai grija ce papi, si eu am grija sa nu-mi lipseasca nimic din meniu Vezi biscuitii
Aha te-am prins ! Unde sunt biscutitii ? Zi repede !
Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Cum am spus si mai sus, fiecare a ajuns sa se cunoasca si sa stie ce i se potriveste mai bine. Fulga nu mananca nimic gatit
Asa este si asa de sanatos este stilul meu de viata ! Nu as renunta la el pentru nimic in lume !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]