View Single Post
  #2079 (permalink)  
Vechi 23 iun 2010, 17:27:32
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
La ce iti folosesc bicuitii aia ?! Iti aduc doar niste sunculite in plus ! Asa ca pune-i repejor la cos, ca pana vine Fulga, ma infurii si eu
Bravo Rosa intra tare in ea nu o lasa sa-si faca de cap cu biscuitii
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Rosalinda mi-aduci aminte de Thalía Am citit cate ceva despre Monti, dar m-am oprit la tabelul cu IG si atat Nu m-am obosit sa ma lamuresc cum e cu combinarea alimentelor ( glucido-proteice, etc, mai bine tac sa nu spun prostii ) Unde mai pui ca am si cartea, o mai rasfoiesc uneori cand imi circula furia dietei prin vene Adica mai rarutz Acum mi-ai facut curiozitatea sa tropaie Interesant ce zici despre Fulga, astept sa vina sa aud detalii, de nu le gasesc intre timp
Caro.detalii nu prea sunt ! Pap totul crud ,ma mai pacalesc din cand in cand cu cate un compot facut de mamii,dar in general salate si fructe,seminte,fructe uscate,lactate mai rar ca nu prea imi plac,suplimente multe si vitamine,cereale... .
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
ce finutza esti Eu as zice sunci Pe cuvant de ma indur sa-i arunc
Aoleeeeeu, am vazut o matura la tickerul tau, mai bine ii arunc inainte s-o simt pe spinare
Deci intelegi numai de bataie ! Este bine de stiut !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Imi da si mie cineva un sut undeva sa ma ridic din pat ? daca se poate sa ma arunce direct pe bicicleta, i-as fi recunoscatoare

Daca eram langa tine eu ti-as fi dat prima ! Nu trebuia sa ma rogi ca deja nu mai erai in pat ! Vezi ce rea sunt !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]