View Single Post
  #2083 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 11:58:41
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de ras_cristalin Vezi mesajul

Multumesc ! Mi-a prins bine cafeaua, am fost foarte lucida la examen


La 6 fara un pic, dar aveam multa materie de repetat si nu-mi permiteam mai mult somn. Oricum, mi-a prins bine

Merci am avut

Multumesc, chiar am avut bafta, noroc, minte, cerneala in stilou... etc
Mi-a mers bine, a meritat sa sacrific atatea ore citind foile insangerate de evidentiatoare de text roz, verzi si ... si mai verzi.
Acum urmeaza niste lene dupa ce fac baita. Poate si un somnic, ca vad ca trage a ploaie...
Pe seara ma vad cu iubirea vietii mele, care imi cam duce dorul in sesiune... nu prea am timp de el. Eh, vorba aia... are timp sa se tot sature de mine de la vara incolo
Fug la dus si va pup cineva sa deschida geamul la forum, sa iasa mirosul asta de creier incins promit ca nu mai fac

Gata si cu asta, femeie draga. Eu ma simt ca si cum as fi terminat facultatea, gata. Baita placuta si lene si mai placuta.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]