Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #2083 (permalink)  
Vechi 02 apr 2011, 20:52:16
Fluturashela's Avatar
Fluturashela Fluturashela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Atkins
Date: 172cm, 68.4kg
Mesaje: 89
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de butterfly86 Vezi mesajul
Felicitari !
Am o intrebare: cum arata pielea dupa -10 kg in 4 saptamani? Faci sport sau masaj ?
Eu am fost la shopping si m-am dotat cu creme de corp sa ma dau in fiecare seara, am zis ca nu strica
Eu sunt la inceput da, e a 6a zi de Atkins, luni sau marti ma cantaresc sa vad ce si cum si va anunt.
Sper ca de la 90-91 cat aveam sa scad sub 90, simt un pic pe haine ca s-a mai dus dar sa vedem.
:*
Surprinzator, nu mi s-a lasat pielea...desi n-am facut nici masaj si nici sport. Sunt lenesa in sensul asta . M-am subtiat de peste tot, dar inca nu atarna nimic . Mi-e teama insa de celulita, stiu persoane care au tinut dieta asta si au slabit ok, dar la final erau niste portocale plimbatoare . Sper sa nu fie cazul...Numai de m-as putea convinge sa fac ceva sport . Succes la momentul adevarului : cantarul . Iti tin pumnii. Sa iti zambeasca larg
Fluturashela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1711 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1194 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat