View Single Post
  #20852 (permalink)  
Vechi 24 iun 2015, 17:29:37
claudia22's Avatar
claudia22 claudia22 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna fetele
Am schimabt tikerul..si nu in bine..cu 700 gr mai mult,pt ca am mancat ca sparta cirese si pepene si la md si la cinasi nici sport nu ma facut,ca a plouat aici sapt trecuta si nu am mai facut plimbarile mele dimineata la mare si seara pe faleza..Acu sunt iar pe metereze..Azi am fost 2 ore de plimbare pe nisipul ud.Cred ca imi vin si rusii,ca am o burtica umflata

Esti tare!O fi fost luna de vina..ca mai toate am luat-o razna.Important e ca ne revenim


Miha,sanatate!Ai grija de tineSi nepotica mea e in evaluari,ce emotie..succes si voua

Clau,poate nu te opereaza..cu cohelarii nu rezolvi problema..?Ai si tu mai mare grija de tine..of..


Ali,parca ma intrebai de mamaliga aia de amarant..ultima data am facut cu 100 gr de amarant,am pus bobitele la fiert ca si mamaliga,in apa cu sare grunjoasa,cand am vazut ca fierbe de vreo 35 minute si e moale am trantit si tarata de ovaz!Vreo 4 linguri zdravene,pana a inceput sa se dezlipeasca ca mamaliga,de pe marginile oalei..Dar din cantitatea aia am mancat 3 zile la rand!A fost prea multJuma de cantitate cred ca e mai mult decat suficient..Eu am mancat-o numai cu gluide(lapte 1.5%,goji si merisoare),sau cu legume gratar cu o lingura ume sau branzaRece e si mai buna si asemanatoare cu mamaliga.

Pupici fetele,o seara buna!
prea tarziu emy deja am facut atacuri puternice de glaucom in ultimele zile luni am fost la urgenta azi am operat laser ochiul drept maine urmeaza celalalt
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui claudia22:
Alynuta (25 iun 2015), feelix (28 iun 2015), myha (26 iun 2015)