View Single Post
  #2086 (permalink)  
Vechi 01 feb 2014, 17:15:42
valeriaheres's Avatar
valeriaheres valeriaheres este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 18 iul 2010
Locaţie: Lupeni-Hunedoara, Romania
Vârsta: 61
Dieta: Operatie GS
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 486
Am fost apreciat(a) de 488 ori in 288 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul


Mai rau !!!! Dar cred ca e inceputul sfarsitului ! Nu vroiam sa fiu eu ce care va razbuna pe altii dar trebuia cineva sa inceapa ! Totul a inceput de la un proces castigat de sotul meu , castig ce l-a incomodat mult pe un anume ,,sacal '' si acum cauta sa se razbune pe toate caile fara scrupule ! Si exact ca in filme , nu -l ataca pe sotul meu ci pe mine ! Si totul se intampla la serviciu ! Hartuire profesionala , santaj , minciuni ,legi intelese gresit sau nici macar nu se complica nimeni sa le inteleaga ! Si suferim ca niste prosti pentru ca nu avem unde ne duce ....sau nici nu am incercat ....nu vrem sa ne dam batuti !!!!! Va puup ,dragele mele , ca m-ati vizitat !!!!!!
Offf!!! draga mea Vio imi pare rau ca ai atatea necazuri, sper sa ti le rezolvi si grijile sa ti se diminueze.
Cat despre rau , intradevar rautatea persita din ce in ce mai mult. Din pacate necinstea este un fenomen larg răspândit, care din pacate aduce o mare mahnire asupra multora. Tu insa ramai cu credinta in Dumnezeu si prin rugaciune iti vei alina suferinta...iti doresc un sfarsit de saptamana linistit.

__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/jurnal-valeria-heres-5796.html
Un suflet ratacit la margine de apa...!
valeriaheres, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2589 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2072 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1298 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui valeriaheres:
CCristina D (01 feb 2014), rozica1965 (23 feb 2014), vio ce doreste sa slabeasca (06 feb 2014)